NOWE

Najnowsze fotografie przyrody mojego autorstwa - krajobrazy, zwierzęta, impresje, itd.
 • Lato trwa, a ja staram się odwiedzać nowe miejsca. A to ciemny las, a to łąka o zachodzie słońca... i takie tam powychodziły zdjęcia ;-)

  Lato, lato

  Lato trwa, a ja staram się odwiedzać nowe miejsca. A to ciemny las, a to łąka o zachodzie słońca... i takie tam powychodziły zdjęcia ;-)
 • Wyczekany wakacyjny urlop z rodziną w końcu nastał. Pogoda jednak nas nie rozpieszczała i zachęcała bardziej do siedzenia w cieniu niż pchania się w góry. 30…

  Bieszczadzkie spotkania z przyrodą

  Wyczekany wakacyjny urlop z rodziną w końcu nastał. Pogoda jednak nas nie rozpieszczała i zachęcała bardziej do siedzenia w cieniu niż pchania się w góry. 30…
 • Wierzby chyba od zawsze przyciągały mnie do siebie swoim urokiem. Tym razem jednak w wydaniu trochę niestandardowym.

  Wierzby "In blue"

  Wierzby chyba od zawsze przyciągały mnie do siebie swoim urokiem. Tym razem jednak w wydaniu trochę niestandardowym.
 • W tym roku odrodziły się maki przy torach kolejowych, które fotografowałem kilka lat temu i wydawało się, że zostały wytępione. Jednak nie! (ufff)

  Maki

  W tym roku odrodziły się maki przy torach kolejowych, które fotografowałem kilka lat temu i wydawało się, że zostały wytępione. Jednak nie! (ufff)
 • ...a nad Grabią bez prawie zmian. Tu i ówdzie jakieś drzewo zwaliło się do wody, ale poza tym - po staremu :)

  Nad Grabią

  ...a nad Grabią bez prawie zmian. Tu i ówdzie jakieś drzewo zwaliło się do wody, ale poza tym - po staremu :)
 • Karkonosze to góry, w których można znaleźć wiele urokliwych zakątków. Ten folder poświęcony jest licznym w tych góach wodospadom.

  Karkonoskie wodospady

  Karkonosze to góry, w których można znaleźć wiele urokliwych zakątków. Ten folder poświęcony jest licznym w tych góach wodospadom.
 • Wiosna!

  Wiosna 2017 - Sezon czas zacząć!
 • Balet w płytkiej wodzie II

  20 listopada 2016 to dla mnie szczególna data, bo otrzymałem fantastyczny ładunek pozytywnej energii i endorfin! Moja diaporama "Balet w płytkiej wodzie II"…